Go to Top

SKŁAD

Gosia - wokal, konferansjerka
Marta - wokal, konferansjerka
Łukasz - wokal, konferansjer
Kasia - wokal, konferansjerka
Szymon -  saksofon

 

Małgorzata Pauka - wokal , konferansjerka w języku angielskim - laureatka programu "Szansa na sukces". Ma za sobą sporo koncertów oraz występów na estradzie. Doskonały kontakt z publicznością. Koncertowała na jednej scenie muzycznej z takimi zespołami jak Mesajah, Me Myself And I oraz Raz Dwa Trzy

Marta Dzwonkowska - wokal , konferansjerka w języku angielskim, aktorka. Finalistka programu telewizyjnego X-FACTOR 2013 (Girls On Fire). Pracuje w Teatrze Muzycznym CAPITOL od 2003 roku, gdzie można ją oglądać w takich spektaklach jak "Hair", "Ścigając zło". Brała udział m.in. w telewizyjnym koncercie gospel poświęconym twórczości Raya Charlesa w Gdańsku (2004), koncercie "Zegar" (piosenki Jacka Kaczmarskiego), koncercie sylwestrowym 2011 emitowanym przez TVP 2. Dwukrotnie wystąpiła w kabarecie Marcina Dańca. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych.

Katarzyna Kowalska - wokal, konferansjerka w języku angielskim – z branżą muzyczną związana od kilkunastu lat, ma na koncie udział w wielu projektach muzycznych – tak eventowych, jak i akustycznych, a także przygody muzyczne związane z poezją śpiewaną i piosenką kabaretową (współpraca z Kabaretem Młodych Panów). Absolwentka Ogniska Muzycznego w Rybniku w klasie fortepianu i emisji głosu.

Łukasz Krzaczkoski - wokal , konferansjer w języku angielskim . W teatrze Muzycznym CAPITOL występował w takich spektaklach jak : "Śmierdź w Górach" , " Scat" , "Operetka", "Pewien Mały Dzień", "Don Juan". 5 - krotnie wystąpił na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy we Wrocławiu. Współtwórca projektu swingowego " SWINGERSI ". Grał support przed zespołami Zakopower, Sami, Kombi, Bajm itp. Występował również na żywo w TVP 3 Wrocław , Tv - TEDE oraz w Radiu Wrocław.

Szymon Jaworski – SAKSOFON - założyciel jazzowej grupy Full Access Band. Współpracował z zespołem Party Tour - bal Polsatu (2006,2007) oraz jako muzyk sesyjny.

FACEBOOK
YOUTUBE