Go to Top

OPCJA STANDARD: skład 3-osobowy

Śpiewamy korzystając z bazy bardzo dobrze zaaranżowanych utworów.

Skład w tej opcji to : wokal damski, wokal męski oraz saksofon

W zależności od wolnych terminów można wybrać wokalistów według wyżej wymienionej konfiguracji.

Nasi wokaliści :
Gosia - wokal, konferansjerka
Marta - wokal, konferansjerka
Łukasz - wokal, konferansjer
Kasia - wokal, konferansjerka

Małgorzata Pauka - wokal , konferansjerka w języku angielskim - laureatka programu "Szansa na sukces". Ma za sobą sporo koncertów oraz występów na estradzie. Doskonały kontakt z publicznością. Koncertowała na jednej scenie muzycznej z takimi zespołami jak Mesajah, Me Myself And I oraz Raz Dwa Trzy

Marta Dzwonkowska - wokal , konferansjerka w języku angielskim, aktorka. Finalistka programu telewizyjnego X-FACTOR 2013 (Girls On Fire). Pracuje w Teatrze Muzycznym CAPITOL od 2003 roku, gdzie można ją oglądać w takich spektaklach jak "Hair", "Ścigając zło". Brała udział m.in. w telewizyjnym koncercie gospel poświęconym twórczości Raya Charlesa w Gdańsku (2004), koncercie "Zegar" (piosenki Jacka Kaczmarskiego), koncercie sylwestrowym 2011 emitowanym przez TVP 2. Dwukrotnie wystąpiła w kabarecie Marcina Dańca. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych.

Katarzyna Kowalska - wokal, konferansjerka w języku angielskim – z branżą muzyczną związana od kilkunastu lat, ma na koncie udział w wielu projektach muzycznych – tak eventowych, jak i akustycznych, a także przygody muzyczne związane z poezją śpiewaną i piosenką kabaretową (współpraca z Kabaretem Młodych Panów). Absolwentka Ogniska Muzycznego w Rybniku w klasie fortepianu i emisji głosu.

Łukasz Krzaczkowskii - wokal , konferansjer w języku angielskim . W teatrze Muzycznym CAPITOL występował w takich spektaklach jak : "Śmierdź w Górach" , " Scat" , "Operetka", "Pewien Mały Dzień", "Don Juan". 5 - krotnie wystąpił na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy we Wrocławiu. Współtwórca projektu swingowego " SWINGERSI ". Grał support przed zespołami Zakopower, Sami, Kombi, Bajm itp. Występował również na żywo w TVP 3 Wrocław , Tv - TEDE oraz w Radiu Wrocław.