Go to Top

O NAS

Jesteśmy zespołem z Wrocławia. Gramy energetyczną muzykę w zależności od zapotrzebowania i rodzaju imprezy. Posiadamy bogaty repertuar, w którego skład wchodzą ponadczasowe hity muzyki polskiej i zagranicznej. Utwory są dostosowane dla wszystkich pokoleń – do słuchania jak i do tańca. Gwarantujemy świetną zabawę zarówno na imprezach kameralnych, weselach jak i na dużych, plenerowych koncertach i festynach.

  • Plan wesela, oraz muzykę uzgadniamy i realizujemy w całości z Para Młodą,
  • W przerwach leci cicho muzyka mechaniczna,
  • Profesjonalna konferansjerka,
  • Muzyka lat 60,70 i 80 tych, oraz najnowsze hity -  szybkie, energetyczne, taneczne utwory,
  • Karaoke (opcjonalnie),
  • Projekcja zdjęć (opcjonalnie).
  • Profesjonalny DJ (również konferansjerka w języku angielskim)

Współpracujemy z wokalistami :

Gosia - wokal, konferansjerka
Marta - wokal, konferansjerka
Łukasz - wokal, konferansjer
Ania - wokal, konferansjerka

Małgorzata Pauka - wokal , konferansjerka w języku angielskim - laureatka programu "Szansa na sukces". Finalistka programu The Voice of Poland. Ma za sobą sporo koncertów oraz występów na estradzie. Doskonały kontakt z publicznością. Koncertowała na jednej scenie muzycznej z takimi zespołami jak Mesajah, Me Myself And I oraz Raz Dwa Trzy

Marta Dzwonkowska - wokalistka, aktorka, konferansjerka w języku polskim i angielskim. Finalistka programu telewizyjnego X-FACTOR 2013 (Girls On Fire) oraz laureatka głównej nagrody imienia Anny Jantar w koncercie Debiuty oraz nagrody SAWP za Najlepszy Debiut podczas 55 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Girls on Fire). Od 2003 roku związana z Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu, na deskach którego stworzyła wiele kreacji aktorskich, współpracując, m.in. z Wojciechem Kościelniakiem, Jerzym Bielunasem, Leszkiem Możdżerem, Cezarym Studniakiem, Konradem Imielą, Piotrem Dziubkiem, Jarosławem Stańkiem. Od 2013 roku współpracuje z Jerzym Skoczylasem i Kabaretem Elita, z którym zagrała wiele koncertów, między innymi koncert „Do serca przytul psa” z orkiestrą symfoniczną w filharmoniach w całej Polsce. Jest laureatką licznych konkursów i festiwali muzycznych. Brała udział w wielu produkcjach telewizyjnych oraz serialach. Jest także producentką spektakli teatralnych i koncertów.

Łukasz Krzaczkowskii - wokal , konferansjer w języku angielskim . W teatrze Muzycznym CAPITOL występował w takich spektaklach jak : "Śmierdź w Górach" , " Scat" , "Operetka", "Pewien Mały Dzień", "Don Juan". 5 - krotnie wystąpił na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy we Wrocławiu. Współtwórca projektu swingowego " SWINGERSI ". Na co dzień jest wokalistą zespołu Daysleeper z którym swój drugi koncert zagrał jako gość specjalny zespołu Myslovitz. Z zespołem został zaproszony przez Piotra Stelmacha do programu "Offensywa" w radiowej Trójce, jak również do programu " Muzyczny Wrocław" w Radiu Ram. Jako wokalista wystąpił również przed zespołami Zakopower, Sami, Kombi, Bajm itp. Występował również na żywo w TVP 3 Wrocław , Tv - TEDE oraz w Radiu Wrocław.

Ania Klys -  wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym od dawna eksperymentuje. W 2015 roku Ania wzięła udział w programie The Voice of Polnd, gdzie pod pieczą Tomsona i Barona występowała w odcinkach na żywo.

Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie. Działamy na terenie całej Polski. Szczegółową ofertę możemy wysłać na e-mail, bądź też przedstawić osobiście.

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych                Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

ONE LOVE - profesjonalny projekt muzyczny

FACEBOOK
YOUTUBE