Go to Top

MÓWIĄ O NAS

OPINIEREFERENCJE

Rewelacyjny zespół! Polecamy w 100% Szukaliśmy zespołu, który gra profesjonalnie i ma dobry gust muzyczny. Trafiliśmy idealnie. Bardzo dobra komunikacja przed i trakcie wesela, świetny repertuar i wykonanie. Byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni,a co ważne nasi goście również! Nie zamienilibyśmy was na żaden inny zespół. Wszystko wyszło wspaniale.
Widać, że grupa jest zgrana i kocha, to co robi. Dziękujemy za cudowną atmosferę i wyborną zabawę.

Marlena i Tomek

Bardzo bardzo dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną i nie tylko, goście są zachwyceni wami i nie mogli się nachwalić, bawiliśmy się super. Sprawiliście,że nasz najważniejszy dzień był cudowny.

                                                                                                  Dziękujemy Natalia i Piotr. 

Hej hej!

Chcieliśmy Wam serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczna, goście byli zachwyceni, jesteście bezkonkurencyjni i bez wahania będziemy Was wszystkim polecać :).
Pozdrawiamy

Ania i Pawel:)  

Dziękujemy Wam bardzo gorąco za Wasz profesjonalizm! Nasi goście weselni jak i my sami jesteśmy oczarowani Waszymi głosami. Poczucie humoru którym dysponujecie i bogate zaplecze doświadczeń zagwarantowało nam świetną zabawę do białego rana! Bez wątpienia jesteście Naszym numerem 1 który będziemy polecać znajomym! DZIĘKUJEMY !! (10.08.2013)    

Justyna i Dawid 

Jako organizator imprezy andrzejkowej chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną, świetnie zagrany repertuar, poczucie humoru i wyczucie przy czym najlepiej bawią się zaproszeni goście. Doskonała organizacją i prowadzenie zabawy od pierwszych minut do momentu kiedy wychodzili ostatni goście. Podczas zabawy każdy z napotkanych gości nie szczędził pochwał i uznania dla profesjonalizmu, zresztą pełny parkiet podczas każdego granego setu był tego dowodem. Bywałem na wielu imprezach tego typu i z radością muszę przyznać, że zespół One-Love nie ma sobie równych. Planuje organizację kolejnych imprez tanecznych i nie wyobrażam sobie organizacji bez zespołu one-love. Bardzo dziękuję, pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

V-ce Prezes Zarządu KS Sporting Wrocław
Paweł Raszeja

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą oprawę muzyczną i poprowadzenie naszego wesela które odbyło się 6.10.2012r w Wilczycach. Choć wcześniej nie znaliśmy Państwa Zespołu to jednak zaryzykowaliśmy. I wcale tego nie żałujemy!!!! Kontakt z Łukaszem jest świetny!!! Od razu dało się wyczuć profesjonalne podejście do tematu. Byliście otwarci na wszelkie nasze propozycje:) :):) Podsunęliście nam również ciekawe pomysły na konkursy, które spodobały się bardzo naszym gościom!!! OGROMNE podziękowania za przepiękne zaśpiewanie "Time of my life" podczas pierwszego tańca! Odnośnie wesela - świetny repertuar, dobrze ułożony i dopasowany w 100% pod nasze oczekiwania. Rewelacyjne prowadzenie i śpiewanie. Bardzo dziękujemy w imieniu naszych młodszych i starszych gości . Uważamy, że bez tego Zespołu muzycznego wesele nie byłoby takie wspaniałe!!!!!! Z czystym sumieniem polecamy Zespół One Love. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości nie powinien. Jesteśmy BARDZO, ale to BARDZO ZADOWOLENI z wyboru tego zespołu!!!

Pozdrawiamy serdecznie, Dorota i Damian

Pięknie dziękujemy za super zabawę z ONE- LOVE. Goście zachwyceni, my oczarowani, nogi nas bolały jeszcze przez parę dni 😉 Najlepszy projekt ever!!! Nie wspominając, że onelove było najlepiej grającym i bawiącym się zespołem jaki mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać na różnych weselach! 🙂 Mamy szczęście że na naszym 🙂 Życzymy samych sukcesów!

Eli&Mikolaj

 

PROFESJONALIZM- to najlepsze słowo które opisze zespół One-Love. Goście byli zachwyceni i nie sądzili, że można przeprowadzić oprawę muzyczną wesela na takim poziomie- bez disco polo i całego tego kiczu. Mamy nadzieje,że będziemy mogli jeszcze się spotkać na innym weselu 🙂 Gorąco polecamy!!!

Ola i Marcin

 

Dziękujemy Wam bardzo za wspaniałą muzykę i zabawę podczas naszego wesela. Gratulujemy profesjonalizmu i talentu. Goście byli zachwyceni, my również. Polecamy każdemu !!!!

Pozdrawiamy Anetka i Jakub

 

Hej, bardzo, bardzo dziękujemy za cudowną zabawę. Wszyscy goście byli zachwyceni Waszym zespołem, profesjonalizmem, otwartością i ogromną energią. Dziękujemy za to, że impreza tak się udała. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie podziękowania!!!! Marta i Marcin Hej!! Wszystko było super! i Goście bardzo zadowoleni z zespołu- pytali o wizytówki. Jakby co będę podawała namiary na was. 🙂 Wszystko dobrze prowadzone, zagrane, przesympatyczni ludzie 🙂 Bardzo dziękujemy za wszystko!

Daga i Krzysiek

 

 Gratuluję zespołowi talentu, goście (i para młoda) bawili się naprawdę przednio. Niektórzy pytali, czy wokaliści nie występują w "Jakiej to melodii":) Wszyscy byli zachwyceni, także same superlatywy na Wasz temat. Jeszcze raz dziękujemy z mężem za wspaniałą zabawę. Pozdrawiamy całą ekipę i na pewno będziemy Was polecać znajomym. Parę par pytało już o Was na weselu. pozdrawiamy jeszcze raz i do zobaczenia! MartaDziekujemy za super oprawe muzyczna na naszym weselu.Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami :).Goście się świetnie bawili!!! Pozdrawiamy i będziemy polecać.

Michał i Kasia

 

Jesteście najlepsi! Jeśli ktoś poszukuje zespołu na wesele czy jakąkolwiek inna imprezę i zależy mu na tym by wypadło wszystko jak sobie wymarzy - oto są! One Love. Dziękuję Wam za udaną imprezę weselną.Lepiej wybrać nie mogliśmy, pełen profesjonalizm. Kontynuując Ciężko to ując w słowa, naprawdę to co zrobiliście - kawał dobrej roboty, wiem że dla Was chleb powszedni, ale dzięki Wam moja impreza weselna była najlepszą pod katem oprawy muzycznej na której byłam. Jestem przeszczęśliwa i będę o Was mówic i polecać dopóki będziecie grać na takich imprezach jak wesela. Opinie gości - mega pozytywne, niektórzy byli w szoku, że tak może wyglądać impreza weselna. A już zupełnie na marginesie przy okazji zmieniliście światopogląd wielu osób, które uważało, że wesele bez disco polo nie może się udać. A to już najlepszy krok do zmiany polskiej mentalności i zamiłowania/przyzwyczajenia do kiczu. Życzę Wam wszystkiego dobrego.

DZIĘKUJEMY Weronika i Wojtek

 

FACEBOOK
YOUTUBE